Al meer dan 9 jaar helpen wij

Talenten zoals jij aan een nieuwe baan in de Techniek

  • Tijn 28 maart 2025
    Profmatch is een recruitment bedrijf met goeie en sterke communicatie en zijn erg behulpzaam en ze werken heel snel om een mooie baan voor je te vinden. Binnen twee weken kon ik beginnen wat erg snel is en heb een hele mooie baan via hun weten te vinden waar ik erg blij mee ben!
  • Joost 28 maart 2025
    Mijn contactpersoon Jimi heeft mij geholpen aan een nieuwe baan.
    Het contact is altijd vriendelijk, duidelijk en nooit word er iets opgedrongen.

    Fijne mensen in omgang en ze weten waar ze mee bezig zijn.
  • Lars 20 maart 2025
    Ik ben benaderd door Profmatch omdat zij mijn CV op internet hadden gevonden. Ze gaven aan een passende job voor mij te hebben. Toevallig was ik opzoek naar een nieuwe uitdaging en ben ik hier op in gegaan. Nu werk ik met plezier in mijn functie als teamleider.




Laat ons je helpen die perfecte baan te vinden!

Schrijf je in! Dan regelen wij de rest!

Maak die volgende stap

Vul hier je gegevens in

Laat je gegevens achter in het formulier hieronder en wij gaan meteen voor je aan de slag. We nemen binnen één dag contact met je op om jouw inschrijving met je door te nemen! Heb je vragen? Neem dan contact met ons op!
Om verder te kunnen gaan, voer gegevens in bij de gemarkeerde velden.
Om verder te kunnen gaan, voer gegevens in bij de gemarkeerde velden.

Met meer dan 200 openstaande vacatures

Hebben wij kansen genoeg voor die perfecte match

HEB JE EEN VRAAG VOOR ONS?

STEL ZE DIRECT